FM-200 GAZLI SÖNDÜRME SİSTEMLERİ
 

FM200 Gazlı söndürme sistemleri, elektrik sistemleri ekipmanları ve potansiyel yanıcı sıvılar bulunan endüstriyel tesislere kadar geniş bir yelpazede yangından üstün koruma sağlayan ideal bir vasıtadır.

Devamını oku..

NOVEC-1230 GAZLI SÖNDÜRME SİSTEMLERİ

Oda sıcaklığında sıvı halde olan Novec 1230 gazı, günümüzde ihtiyaç duyulan çabuk söndürme, sürdürülebilirlik, insan bulunan mahallerde düşük emisyon değeri ve ozon tabakasına etkisi sıfırdır.

Devamını oku..

SPRİNKLER SULU SÖNDÜRME SİSTEMLERİ

A ve C sınıfı yangınlarında kullanılan sprinkler söndürme sistemleri başlayan yangını genişlemeden ve kontrolden çıkmadan önce algılar, haber verir ve söndürür.

Devamını oku..

KARBONDİOKSİT GAZLI SÖNDÜRME SİSTEMLERİ (CO2)

CO2 Gazlı söndürme sistemleri, çok çeşitli yangın tehlikelerine karşı etkili bir yangın söndürme gazı olmakla beraber daha çok katı ve sıvı yanıcı maddeler bulunan mahalleri söndürmede kullanılıyor.

Devamını oku..

KÖPÜKLÜ SÖNDÜRME SİSTEMLERİ
 

Kimyasal özelliklerinden dolayı kolayca alevlenip büyük yangın riskleri oluşturan ve su ile söndürülmesi mümkün olmayan yanıcı-parlayıcı sıvıları köpüklü söndürme sistemleri ile söndürebiliriz.

Devamını oku..

KURU KİMYEVİ TOZLU SÖNDÜRME SİSTEMLERİ

Kuru kimyevi tozlu otomatik söndürme sistemleri, katı, sıvı, gaz ve metal yangınları olan A, B, C ve D sınıfı yangınları söndürmek için kullanılan çok etkin bir sistemdir.

Devamını oku..

DAVLUMBAZ SÖNDÜRME SİSTEMLERİ

Davlumbaz söndürme sistemleri, otel, hastane, restoran, fabrika vb. kuruluşların mutfaklarında bulunan davlumbazlarda oluşabilecek yangınları çok kısa sürede algılayarak en az hasarla söndürür.

Devamını oku..

YANGIN ALGILAMA-İHBAR SİSTEMLERİ

Yangın Algılama ve İhbar Sistemleri, yangının asgari süre içinde algılanması ve bu sayede hemen müdahaleye imkân tanınması gibi bir görevi üstlenmesi sebebiyle, kurulması zorunlu sistemlerdendir.

Devamını oku..

Yangın Söndürme Sistemleri

Termo Yangın olarak öncelikle olası yangınların önüne geçmeyi hedeflemekteyiz. Sonraki amacımız yangınların büyümesini ve etrafına yayılmasını engellemektir.

Daha Güvenli Yaşam Ortamları İçin Çözüm Ortağınız